Wesołych Świąt Wielkanocnych i jajek w kolorach piękna.

Radosnych świąt Zmartwychwstania Pańskiego oraz Błogosławieństwa Bożego.
Niech Zmartwychwstały Chrystus obudzi w nas to, co uśpione, ożywi to, co jeszcze martwe i niech światło Jego słowa prowadzi nas przez życie w radości i pokoju.

[slideshare id=1234&doc=terpie-110420014437-phpapp02&w=640]

Pobierz prezentacje

14 thoughts on “Wesołych Świąt Wielkanocnych i jajek w kolorach piękna.

 1. Dziękuje. Panu Krzysztofowi, aktywnym i uśpionym blogowiczom życzę Radosnych Świąt !!!

 2. A zło i nieprawość rychło zakończy swe panowanie! Bo wielkiego ucisku mamy już powyżej uszu…

  Wszystkiego, co dobre!

   1. Wielkanoc jakoś mi się kojarzy z prima aprilis. chyba się pomyliłem, ale …. wpis jest. Nie chciałem osłabiać siły debiutu, bo widzę świąteczny spadek oglądalności. To ja jestem winien a nie Pani Joanna.

     1. Napięcie rośnie! Napięcie ma rosnąć! Debiut będzie gdy napięcie osiagnie górne granice ludzkiej wytrzymałości. To nie jest byle jaki debiut. to jest debiut Pani JOANNY!!!!!!!

     2. Pani Joanno. Z Kobietami życie jest trudne. Chyba ma Pani rację. Może jeszcze o tydzień odłożymy. Ja jestem do Pani usług. Jak pani sobie życzy tak ja zrobię. Chciałem żeby dyskusja była jak najbardziej ożywiona. Bajka Paweł i Gaweł już dała tego początki. A może jutro puścić?

 3. dołączam się do życzeń dla Pana Krzysztofa i wszystkich blogowiczów, oby zapanowała normalność:)

 4. Ode mnie też przyjmijcie najlepsze życzenia. Obyśmy wszyscy mieli dość siły żeby zmieniać naszą rzeczywistość na lepszą ;)

 5. Ano właśnie Panie Krzysztofie, czyli nie: czy chciałbym, aby moje stało się powszechne, tylko czy chciałbym aby czyjeś stało się i moje, jeślibym naciskał, aby moje stało się czyjeś…może trochę namieszałem, ale chyba dość zrozumiałe:)

Comments are closed.