Panorama 28 listopad 2010

Na zaproszenie kolegi Kamila Cebulskiego 28 listopada wygłosiłem podczas seminarium organizowanego przez jego szkołę referat z zakresu uciążliwości urzędników w prowadzeniu działalności gospodarczej. Na seminarium była kamera Panoramy, która wyemitowała moją krótką wypowiedź.
11 thoughts on “Panorama 28 listopad 2010

 1. Ludzie są zastraszeni – każdy pojedynczo boi się przeciwstawić bo nei bo pójdę do więzienia, bo z urzedem jeszcze nikt nie wygrał – takie padają słowa – a tak naprawdę gdyby 15 milionów ludzi nie zapłaciło podatków i ZUSu co by zrobili ? 15 milionów ludzi rozstrzelali, powsadzali do więzień ? Potrzebne są wolne media by obudzić w Polakach to co teraz zastraszone i uśpione.

  1. Są takie media: to Radio Maryja i TV Trwam, jest tam dużo na temat spraw ekonomicznych opartych na rzetelnym, opartym na prawdzie podejściu do problemów w Polsce i za to m. inn. są tak zaciekle atakowane ośmieszane przez POtwory.

   1. Mam wielki szacunek dla RM i TVT za to, że istnieją pomimo zmasowanego ataku Frontu, jednak uśrednione poglądy na gospodarkę i rynek są tam zdecydownie prosocjalne. Antyrządowe, ale socjalistyczne.

    Niestety

    pzdr

  2. Zapewne myśli Pan Panie Michale o społecznym nieposłuszeństwie. Kilka słów o tym napisałem w odpowiedziach na komentarze do wpisu z 12 stycznia.
   Zapowiedziałem, ze temu tematowi poświęcę specjalny wpis.

Comments are closed.