Lato z blogiem (część IV)

Myślę, że te na zdjęciu, to są dobre warunki do kontemplacji.

W takich warunkach można wrócic do wspomnień z pracy i przypomnieć sobie najciekawsze zdarzenia z okresu przed urlopowego.
Można też przemyśleć najróżniejsze defincje.
Czy wiecie co to jest wymiana opinii?
Nie wiecie?
To przypomnijcie sobie jak ostatnim razem poszliście do swojego szefa z własną opinią a wyszliście z jego.

Gorzej jeżeli oprócz tej opinii szefa wynieśliście od niego wymówienie z pracy.
Ale i tak nic nie zmieni faktu, że jest lato! Lato na Was czeka. Nie ma miejsce na smutki. Wiatr targa palmami a Wy otoczeni oceanem ukrywacie się pod palomowymi dachami przed spadającymi kokosami. Sączycie drinki opłacane z karty płatniczej banku szwajcarskiego wyrobionej w sekrecie przed naszym fiskusem.
Niech żyje fiskus!
Tylko jak najdalej od nas.
A w październiku wybory!
U nas, na blogu wczesniej.
Z wielkim opóźnieniem zobaczymy jutro na blogu miss lutego!

5 thoughts on “Lato z blogiem (część IV)

 1. Kolega opowiadał, że miał gry i zabawy z fiskusem. Pracował dla niemieckiej firmy na coś w rodzaju umowy o dzieło (nie wiem jak się to nazywa fachowo) i dostał zarobek na swoje polskie konto, w euro. W obawie przed represjami przelał więc uczciwie podatek do naszej skarbówki a oni za to wezwali go do siebie. Za pierwszym razem dopytywali się o co chodzi. Potem wezwali go drugi raz nie mogąc dojść co i jak. Za trzecim wezwaniem pani powiedziała że nie wiedzą jak to rozliczyć i fiskus oddał mu pieniądze mówiąc że lepiej dla nich jak pozbędą się problemu. Prawie tak dobrze jak pod tymi palmami na zdjęciu.

  1. Będzie wybierana miss lutego. Wybór polega na tym, że ją zobaczycie jako miss i potem możecie wybierać. Oczywiście demokratyczny wolny, wybór. Każdy ma prawo przedstawioną miss wybrać jako miss lutego ma prażo tez nie wybrać, ale ona i tak już będzie miss lutego. To taki przedsmak październikowych wyborów.

   1. O_O a to dopiero wybory :D

    Mnie martwi jednakowoż to, że porównane zostały do październikowych. Znaczy się będzie po staremu :/

   2. …to koniecznie muszą się pokazać wcześniej sondaże, żeby blogowicze wiedzieli jak głosować. Dla przykładu:
    TNS przeprowadził badanie na reprezentatywnej grupie dorosłych blogowiczów, którzy wskazali w 60 przypadkach na 100, że miss lutego będzie miss lutego. Niezależnie przeprowadzono również badanie dla przeciwników tego pomysłu i wyniki były dokładnie takie same, tylko odwrotne.

    Pozdrawiam, Paweł.

    PS a propos lata:
    sylwester latem, Karpacz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *