Akademia Polityczna Kielce

Zostałem poproszony przez Pana Jerzego Keniga, abym przyjechał do Kielc i przeprowadził wykład na temat podatków w ramach prowadzonych przez Pana Jerzego spotkań z cyklu Akademia Polityczna. Więcej o tych spotkaniach dostępne jest na www.akademiapolityczna.pl.

Zanim zaczną Państwo słuchać, muszę się przyznać, że nie jestem zadowolony z tego wystąpienia. Było to moje pierwsze wystąpienie publiczne od ponad 10 lat, a na dodatek byłem przeziębiony. Bardzo Państwa przepraszam, następnym razem zrobię wszystko aby wystąpienia były takie jak dawniej, żywe, pełne śmiechu i energii. Niemniej jednak zapraszam do wysłuchania.


Pobierz audio

One thought on “Akademia Polityczna Kielce

  1. Panie Krzysztofie pod koniec wykładu został poruszony temat rozwiązania korków. W przypadku kolejnej takiej dyskusji proponuję przedstawić materiał Johna Stossela opublikowany na YouTube http://www.youtube.com/watch?v=p3ojMk_mFd4 pokazuje on że pobieranie opłat przy zapewnieniu konkurencji wśród dostawców praktycznie likwiduje problem korków. Jednocześnie poprawiając jakość dróg.

Comments are closed.